7 روش برای فشن بودن

3.آرایش مناسب بسیار مهم است. مخصوصا افرادی که وزن بالایی دارند می توانند با آرایش خوب توجه ها را جلب کرده و شیک بنظر برسند. باید توجه داشت که آرایش باید متناسب با نوع لباس ها، رنگ پوست و فصلی که در آن قرار دارید انجام شود.

4.نکته ی بعدی جواهرات و زینت آلات است. اشیا زیبا می توانند نقش بسزایی داشته باشند به شرطی که به همراه لباس مناسب باشند.

5.به علایق خود توجه کنید. مهم نیست که مد روز چه گرایشی دارد. مهم این است که شما با هوش و زکاوت شیوه ی مناسبی برای همخوانی با مد روز و سلیقه ی خود انتخاب کنید.

6.به پاشنه ی کفشتان توجه کنید. این نکته بسار مهم است. بسیاری لباس ها به همراه کفش پاشنه بلند اصلا مناسب نیستند اما بخاطر مورد علاقه بودن این نوع کفش ها در پوشش امروزه ی جوامع استفاده می شوند و استایل شما را خراب می کنند.

7.اعتماد به تفس داشته باشید. شما تمام تلاش خود را برای انتخاب استایل مناسب و پوشش شیک کرده اید پس دیگر جای نگرانی نیست. محکم باشید و از لباسی که انتخاب کرده اید لذت ببرید.


/ 6 نظر / 24 بازدید
*ღ*مرد احساسی*ღ*

آوای باد انگار آوای خوشکسالیست دنیا به این بزرگی یک کوزه سفالیست باید که عشق ورزید باید که مهربان بود زیرا که زنده ماندن هر لحظه احتمالیست ............... من بازم اومدم اما شما نیومدین وب من

نغمه

سلام مورد 5 به نظرم خیلی جالب بود در مورد گزینه 6 چند تا لباس با پاشنه های مختلف میتونسی واسه نمونه بذاری متوجه شیم به هرحال ممنون زحمت کشیدی عرق ریختی[نیشخند]

معصومه

[گل][گل][گل]

roxana

مرسی سینا جان مطالب جالبی داری [لبخند]

نگین

خیلی سایت عالی دارین.مطالب زیبایی هم بود