بیانیه!

سلام. سال نو مبارک

هی من نمیخوام بیانیه صادر کنم اما...

در پی اعتراضات شما مبنی بر سانسور کردن برخی عکس ها بر آن شدم تا توضیحاتی را ارائه بدم!

1. ما در ایران زندگی می کنیم و باید به قوانینش احترام بزاریم. من اجازه ندارم هر چیزی را منتشر کنم. آمریکا نیست که من لباس باز بزارم.

2. بجای ایش گفتن، یکبار هم که شده قوانین فیلترینگ ایران رو بخونید. بعضی ها یه چیزایی به من میگن و یه انتظاراتی از من دارن و یه فکرایی می کنن انگار نمیدونن اینجا ایرانه و سایت پیوند ها ششمین سایت پر بازدید در ایرانه!

3. اینجا تک و تنها هستم و از جانب هیچکی حمایت مادی و معنوی نمی شم. البته معنوی یکی دو نفر هستن که ازشون صمیمانه تشکر میکنم.

4. دو ساله بخاطر شما اینجا رو آپ می کنم، اما شما زورتون میاد برای حمایت از من یک کلیک روی +1 کنید. الان من، آرین، علیرضا و 4تا از دوستامون که شد 7تا و 2نفر دیگه که احتمالا اشتباهی دستشون خورد و +1 کردن شده 9! جای تاسف داره واقعا.

5. من به رای و نظر شما محتاج نیستم. هر گلی زدید به سر خودتون زدید.نظر سنجی گذاشتم که حاضرید به فشن استار کمک کنید. 250نفر شرکت کردن که 80%گفتن بله که از بین 30نفر ایمیل گذاشتن به این 30نفرم که لینک آموزش دادم تا رای بدن اما رای ندادن.

6. اصلا میدونید چیه؟ دست من نمک نداره.قهر

 

/ 19 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی

ولشون کن بابا...واست مهم نباشه[لبخند]

[لبخند][لبخند][گل]

کلا رسم دنیا همینه یه روز خوبیم با هم یه روز از همدیگه متنفر میشیم ولی بیخیال غصه ی دنیا...هر کجا هستی باش آسمانت آبی دلت از غصه ی دنیا خالی...سینا[افسوس]موفق باشی

بزار رو حساب کوته فکریش سینا جان...دوست قدیمیتم فراموش نکن باشه؟؟؟[گل]

باشه من که همیشه منتظرم اپ کنی...همیشه هم بت سر میزنم[لبخند]

خاتون

سلام دوست خوب من هم بانظرات شماموافقم باید تابع قوانین بود ممنون میشم به من هم سربزنید

ستاره

آقا چه اتفاقی افتاده؟شما چرا انقد عصبانی هستید؟ این مثبت یک چی؟....قبل تعطیلات که از این حرفا نبود. راستی سلام ....سال نو مبارک.

زهرا

ممنون واقعا دستتوت درد نکنه. بهترین مزد را خدا می دهد پس نا امید نباشید.

غزل جون

خوبه خودتم میدونی دستت نمک نداره پس واسه چی داری خودتو میکشی که نظر بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ عکساتم مزخرف بودن[خنده][زبان][زبان]

غزل جون

شوخی کردم ناراحت نشو عکسات خوب بود[خنده]