ایده های دکوراسیون با ترکیب رنگ بفش و صورتی

نظرتان درباره ی دکور اتاق با رنگ های صورتی و بنفش چیست؟ البته نه فقط اتاق خواب، بلکه از این ترکیب رنگ برای نشیمن و حتی آشپزخانه هم می توان استفاده کرد. رنگ صورتی که اکثر بانوان می پسندند با ترکیب زیبای بنفش می تواند هم برای دختران جوان و هم بانوان به کار رود. بنفش که  رنگ تیره تر این ترکیب است می تواند در دیزاین های مدرن به کار رود. صورتی که رنگ روشن و لایت ترکیب است می تواند بار تیره ی بنفش را کم تر کند. هر دوی این رنگ ها انرژی زیادی داردند و برای کم کردن آن می توان از رنگ های خنثی مانند سفید یا سیاه استفاده کنیم.

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

کلید رسیدن به به یک دکوراسیون خوب با ترکیب رنگ بنفش و صورتی بازی با عمق این رنگ هاست. صورتی و بنفش به هم نزدیک اند و می توان از طیف های متفاوت این رنگ ها (کم رنگ و پر رنگ آن ها) در دکور اتاق استفاده کرد. برای مثال برای آن که تضاد خوبی بدست بیارید صورتی تند را با بنقش تیره کنار هم قرار دهید.البته این ترکیب تأثیر شدیدی دارد و برای ملایم کردن آن از رنگ خنثی مانند سفید استفاده می کنیم.

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

برای رنگ دیوارها بهتر است یک رنگ تیره تر از بنفش یا صورتی را برای بیس رنگ دیوار استفاده کرد و برای دیگری را برای نمای بیشتر به اتاق استفاده کنیم. همچنین می توانیم نقطه ای مرکزی برای اتاق انتخاب کنیم و آن را با بنفش یا صورتی کنیم و مابقی اتاق را سفید و سپس برای دکور قسمت مرکزی (اصلی) رنگ های دیگری به کار ببریم.

 

با تشکر از دوست خوبم ص.صادق پور که زحمت ترجمه بر دوش ایشان بود.

 

این مطلب معرفی شده و اختصاصی از فشن استار می باشد و کپی برداری از این مطلب که در این تاریخ از فشن استار برای اولین بار در سایت های ایرانی منتشر و معرفی شده است مجاز نمی باشد.

 

 

 

آرشیو فشن استار منتظر نگاه شماست

 

/ 26 نظر / 35 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گروه ارشیا

با سلام خدمت دوست عزیز وبلاگتون در زمینه مدل لباس خیلی خوبه امیدوارم در زمینه جدیدی هم که می خواهید شروع کنید موفق باشید گروه ما در زمینه دکوراسیون داخلی کار می کنه اگر مایلید با هم تبادل لینک داشته باشیم منتظر حضور گرمتون در وبلاگمون هستیم

یه فرشته

سلاااااااااام چه خوب که دوباره اومدین خدا قوت

مری

فوق العاده بود[قلب][قلب][قلب]

parasto

سیناجون مچکریم..سیناجون مچکریم..حالا همه باهم..آها بیا...[دست][دست][دست][پلک]

peranses

باحالههههههههههههه

مبینا

عالی

مریم

من عاشق رنگ صورتی وبنفش هستم,از ایده هاتون ممنونم