10 نکته برای انتخاب لباس مناسب مراسم یا قرار

3-بودجه ی خود را کنترل کنید و سعی کنید تا حد امکان آن را ذخیره کنید.شما باید باقیمانده ی آن را برای سایر موارد مانند کلیپس مو، جوراب شلواری و آرایش استفاده کنید.


4-برنامه و جشن های مهم را نگاه کنید و از اینترنت استفاده کنید تا استایل های مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. هرچند پیدا کردن استایل های متفاوت که بتوان با در نظر گرفتن آن لباس تهیه کرد بسیار مشکل است.


5-لباس های متفاوت در سبک های مختلف را امتحان کنید و مناسب ترین رابرای اندام خود انتخاب کنید. اگر اندام لاغر و باریکی دارید از لباس هایی که نیمرخ را نشان می دهند یا اگر بدن شما انحنای زیادی دارد می توانید از لباس هایی استفاده کنید که کمر شما را برجسته تر و ران و باسن شما را کوچکتر نشان می دهد. گاهی اوقات خرید لباس برای افراد کوتاه قد مانند کابوس است. زیرا اگر لباس کوتاهی را می خواهید انتخاب کنید آن لباس در اندام شما بلندتر بنظر می رسد اما با کمی جست و جو می توان مدل های مختلفی را مناسب پیدا کرد. اگر هم لباس بلند نیاز دارید می توانید از لباس های معمولا کوتاه تر استفاده کنید که در اندام شما بلند تر بنظر می رسند که به طبع انتخاب لباس بلند برای افرادی که کوتاه قد هستند بسیار راحت تر است.


6-اگر در اندازه و حالت لباس به نتیجه رسیدید آن لباس را در رنگ های مختلف امتحان کنید. در صورت امکان سایه ای را هم پیدا کنید زیرا رنگ را در چهره ی شما به ارمغان می آورد.


7-خرید کفش مناسب و لوازم جانبی. شما باید لباس، کفش و کیف را با هم امتحان کنید تا اگر مشکلی پیش آمد بتوانید آن را تشخیص دهید.


8-مطمون شوید که لباس را متناسب با سایز خود گرفته اید و تا زمان قرار یا مراسم تغییر وزن آنچنانی نخواهید داشت زیرا مسائل مختلفی در تغییر وزن تاثیر دارند، مانند: پریود، مشکلات خانوادگی، استرس بیش از حد و از همه مهمتر تغییرات آب و هوایی یا تغییر فصل.


9-چندین باز قبل از مراسم یا قرار لباس خود را به همراه آرایش، جواهرات، کفش و مدل موی مناسب امتحان کنید تا از ظاهر پایانی اطمینان حاصل کنید. کمی راه بروید و ظاهر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی با لباس ندارید.


10-در پایان مراسم هنگام شب کاور یا ژاکتی روی لباس خود باید بپوشید که قبل از آرایش نمونه ی مناسبی را انتخاب و امتحان کنید.
همچنین لازم به ذکر است بجز دوستان و همراهان از مادر یا خواهرخود نیز مشورت بگیرید زیرا امکان نزدیک بودن نظر آنها به شما بیشتر از دوستانتان است.

 

 

 

/ 5 نظر / 12 بازدید
مهسا

خوب و متفاوت مر3000000000000000000[چشمک]

مهسا

خوب ومتفاوت مر300000000000000[چشمک][خجالت]

مهندسی

http://civilengineer2014.blogfa.com/ عالی بود

شیما

با تبادل بنر یا تبادل لین موافق بودی خبرم کن

mahsa

دست شما و آقا علیرضا که هم اسم عشق منه درد نکنه خیلی مفید بود[گل][گل][گل]