کــپــی رایت
مطالب بصورت اختصاصی معرفی و منتشر می شود، کپی برداری و انتشار آن در سایر سایت ها یا وبلاگ ها تنها و تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
نويسندگان
***سایت فشن استار راه اندازی شد. ***
http://FashionStar1.ir

7 روش برای فشن بودن

 

1. از خودتان مراقبت کنید. هیچکس از حذف غذاهای مورد علاقه ی خودش راضی نیست اما برای داشتن اندام مناسب باید در خوردن غذا احتیاط کرد و میوه و سبزیجات خورد. همچنین نوشیدن روزی 8 لیوان آب ضروری است زیرا توازن اندام شما را موجب می شود. بنابراین قدم اول تغذیه ی مناسب است.

2. اگر شما چاق هستید نگران نباشید زیرا باید در تهیه ی پوشاک به این نکته توجه کنید که لباس خود را برای تاکید به زیبایی هایتان تهیه کنید نه برای تاکید به وزن بالایتان.

.

.

.


3.آرایش مناسب بسیار مهم است. مخصوصا افرادی که وزن بالایی دارند می توانند با آرایش خوب توجه ها را جلب کرده و شیک بنظر برسند. باید توجه داشت که آرایش باید متناسب با نوع لباس ها، رنگ پوست و فصلی که در آن قرار دارید انجام شود.

4.نکته ی بعدی جواهرات و زینت آلات است. اشیا زیبا می توانند نقش بسزایی داشته باشند به شرطی که به همراه لباس مناسب باشند.

5.به علایق خود توجه کنید. مهم نیست که مد روز چه گرایشی دارد. مهم این است که شما با هوش و زکاوت شیوه ی مناسبی برای همخوانی با مد روز و سلیقه ی خود انتخاب کنید.

6.به پاشنه ی کفشتان توجه کنید. این نکته بسار مهم است. بسیاری لباس ها به همراه کفش پاشنه بلند اصلا مناسب نیستند اما بخاطر مورد علاقه بودن این نوع کفش ها در پوشش امروزه ی جوامع استفاده می شوند و استایل شما را خراب می کنند.

7.اعتماد به تفس داشته باشید. شما تمام تلاش خود را برای انتخاب استایل مناسب و پوشش شیک کرده اید پس دیگر جای نگرانی نیست. محکم باشید و از لباسی که انتخاب کرده اید لذت ببرید.





*** فقط یک کلیک تا دیدن مدلهای جدیدتر فاصله دارید ***

[ شنبه ٤ آبان ۱۳٩٢ ] [ ۸:۳٩ ‎ب.ظ ] [ Alireza ZS ]
درباره وبلاگ

سلام. به دنیای مد یعنی "FashiON STAR" خوش آمدید. ما سعی می کنیم در اینجا به شما بهترین ها را ارائه دهیم، چون شما لایق بهترین ها هستید. *منتظر نظرات دلگرم کننده ی شما هستیم*
موضوعات وب
امکانات وب
>