کــپــی رایت
مطالب بصورت اختصاصی معرفی و منتشر می شود، کپی برداری و انتشار آن در سایر سایت ها یا وبلاگ ها تنها و تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
نويسندگان
***سایت فشن استار راه اندازی شد. ***
http://FashionStar1.ir

نحوه ی انتخاب لباس مناسب برای مراسم یا قرار

1-جست و جوی خود را برای لباس زود شروع کنید. ممکن است شما تاریخ کاملا دقیقی از قرار نداشته باشید اما مدتی قبل از آن معمولا در فروشگاه ها یا مجلات به دنبال لباس مناسب هستید. بنابراین باید مدتی قبل از قرار تصمیم خود را بگیرید.


2-مطمئن شوید لباسی که انتخاب میکنید لباسی نباشد که هر شخص دیگری انتخاب می کند.در واقع پیدا کردن لباس تک که هیچکس آنرا نپوشد بسیار سخت است اما حداقل می توان لباسی را انتخاب کرد که همانند آن کمتر باشد.


3-بودجه ی خود را کنترل کنید و سعی کنید تا حد امکان آن را ذخیره کنید.شما باید باقیمانده ی آن را برای سایر موارد مانند کلیپس مو، جوراب شلواری و آرایش استفاده کنید.


4-برنامه و جشن های مهم را نگاه کنید و از اینترنت استفاده کنید تا استایل های مورد علاقه ی خود را انتخاب کنید. هرچند پیدا کردن استایل های متفاوت که بتوان با در نظر گرفتن آن لباس تهیه کرد بسیار مشکل است.


5-لباس های متفاوت در سبک های مختلف را امتحان کنید و مناسب ترین رابرای اندام خود انتخاب کنید. اگر اندام لاغر و باریکی دارید از لباس هایی که نیمرخ را نشان می دهند یا اگر بدن شما انحنای زیادی دارد می توانید از لباس هایی استفاده کنید که کمر شما را برجسته تر و ران و باسن شما را کوچکتر نشان می دهد. گاهی اوقات خرید لباس برای افراد کوتاه قد مانند کابوس است. زیرا اگر لباس کوتاهی را می خواهید انتخاب کنید آن لباس در اندام شما بلندتر بنظر می رسد اما با کمی جست و جو می توان مدل های مختلفی را مناسب پیدا کرد. اگر هم لباس بلند نیاز دارید می توانید از لباس های معمولا کوتاه تر استفاده کنید که در اندام شما بلند تر بنظر می رسند که به طبع انتخاب لباس بلند برای افرادی که کوتاه قد هستند بسیار راحت تر است.


6-اگر در اندازه و حالت لباس به نتیجه رسیدید آن لباس را در رنگ های مختلف امتحان کنید. در صورت امکان سایه ای را هم پیدا کنید زیرا رنگ را در چهره ی شما به ارمغان می آورد.


7-خرید کفش مناسب و لوازم جانبی. شما باید لباس، کفش و کیف را با هم امتحان کنید تا اگر مشکلی پیش آمد بتوانید آن را تشخیص دهید.


8-مطمون شوید که لباس را متناسب با سایز خود گرفته اید و تا زمان قرار یا مراسم تغییر وزن آنچنانی نخواهید داشت زیرا مسائل مختلفی در تغییر وزن تاثیر دارند، مانند: پریود، مشکلات خانوادگی، استرس بیش از حد و از همه مهمتر تغییرات آب و هوایی یا تغییر فصل.


9-چندین باز قبل از مراسم یا قرار لباس خود را به همراه آرایش، جواهرات، کفش و مدل موی مناسب امتحان کنید تا از ظاهر پایانی اطمینان حاصل کنید. کمی راه بروید و ظاهر خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی با لباس ندارید.


10-در پایان مراسم هنگام شب کاور یا ژاکتی روی لباس خود باید بپوشید که قبل از آرایش نمونه ی مناسبی را انتخاب و امتحان کنید.
همچنین لازم به ذکر است بجز دوستان و همراهان از مادر یا خواهرخود نیز مشورت بگیرید زیرا امکان نزدیک بودن نظر آنها به شما بیشتر از دوستانتان است.

 

 

 


*** فقط یک کلیک تا دیدن مدلهای جدیدتر فاصله دارید ***

[ چهارشنبه ٦ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ٤:۱٩ ‎ب.ظ ] [ Alireza ZS ]
درباره وبلاگ

سلام. به دنیای مد یعنی "FashiON STAR" خوش آمدید. ما سعی می کنیم در اینجا به شما بهترین ها را ارائه دهیم، چون شما لایق بهترین ها هستید. *منتظر نظرات دلگرم کننده ی شما هستیم*
موضوعات وب
امکانات وب
>