کــپــی رایت
مطالب بصورت اختصاصی معرفی و منتشر می شود، کپی برداری و انتشار آن در سایر سایت ها یا وبلاگ ها تنها و تنها با ذکر منبع مجاز خواهد بود.
نويسندگان
***سایت فشن استار راه اندازی شد. ***
http://FashionStar1.ir

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت بازدیدکنندگان گرامی باید به عرض شما برسانم که با توجه به نتیجه نظرسنجی به عمل آمده که در آن حدود 70% موافقت خودشان را با قرار دادن مطالبی در خصوص دکوراسیون اعلام کردند، تصمیم گرفتیم تا در این حوزه هم فعالیت داشته باشیم. در پایان از عزیزانی که در نظرسنجی شرکت کردند  تشکر می کنم.

اضافه میشود که علت فاصله افتادن بین آپ ها این است که مطالب گذشته فشن استار در حال اصلاح می باشد تا دیگر شاهد کپی مطالب نباشیم. از شکیبایی شما ممنونم و توجه شما را جلب می نمایم:

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

ادامه ی عکس ها و توضیحات در ادامه ی مطلب


نظرتان درباره ی دکور اتاق با رنگ های صورتی و بنفش چیست؟ البته نه فقط اتاق خواب، بلکه از این ترکیب رنگ برای نشیمن و حتی آشپزخانه هم می توان استفاده کرد. رنگ صورتی که اکثر بانوان می پسندند با ترکیب زیبای بنفش می تواند هم برای دختران جوان و هم بانوان به کار رود. بنفش که  رنگ تیره تر این ترکیب است می تواند در دیزاین های مدرن به کار رود. صورتی که رنگ روشن و لایت ترکیب است می تواند بار تیره ی بنفش را کم تر کند. هر دوی این رنگ ها انرژی زیادی داردند و برای کم کردن آن می توان از رنگ های خنثی مانند سفید یا سیاه استفاده کنیم.

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

کلید رسیدن به به یک دکوراسیون خوب با ترکیب رنگ بنفش و صورتی بازی با عمق این رنگ هاست. صورتی و بنفش به هم نزدیک اند و می توان از طیف های متفاوت این رنگ ها (کم رنگ و پر رنگ آن ها) در دکور اتاق استفاده کرد. برای مثال برای آن که تضاد خوبی بدست بیارید صورتی تند را با بنقش تیره کنار هم قرار دهید.البته این ترکیب تأثیر شدیدی دارد و برای ملایم کردن آن از رنگ خنثی مانند سفید استفاده می کنیم.

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

دکوراسیون - تزئینات و خانه داری

 

برای رنگ دیوارها بهتر است یک رنگ تیره تر از بنفش یا صورتی را برای بیس رنگ دیوار استفاده کرد و برای دیگری را برای نمای بیشتر به اتاق استفاده کنیم. همچنین می توانیم نقطه ای مرکزی برای اتاق انتخاب کنیم و آن را با بنفش یا صورتی کنیم و مابقی اتاق را سفید و سپس برای دکور قسمت مرکزی (اصلی) رنگ های دیگری به کار ببریم.

 

با تشکر از دوست خوبم ص.صادق پور که زحمت ترجمه بر دوش ایشان بود.

 

این مطلب معرفی شده و اختصاصی از فشن استار می باشد و کپی برداری از این مطلب که در این تاریخ از فشن استار برای اولین بار در سایت های ایرانی منتشر و معرفی شده است مجاز نمی باشد.

 

 

 

آرشیو فشن استار منتظر نگاه شماست

 
*** فقط یک کلیک تا دیدن مدلهای جدیدتر فاصله دارید ***

[ جمعه ۱٥ دی ۱۳٩۱ ] [ ۱٢:٢٩ ‎ب.ظ ] [ SiNA Hp ]
درباره وبلاگ

سلام. به دنیای مد یعنی "FashiON STAR" خوش آمدید. ما سعی می کنیم در اینجا به شما بهترین ها را ارائه دهیم، چون شما لایق بهترین ها هستید. *منتظر نظرات دلگرم کننده ی شما هستیم*
موضوعات وب
امکانات وب
>